SG73P1EWTTP105J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP105J
JLCPCB Part #
C4303100
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS