RN73R2BTTD1840F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1840F25
JLCPCB Part #
C2529991
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS