SG73P1EWTTP1653F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1653F
JLCPCB Part #
C3964600
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS