ERA-2AED7681X
MFR.Part #
ERA-2AED7681X
JLCPCB Part #
C20013858
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS