SG73P1EWTTP124J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP124J
JLCPCB Part #
C3919828
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS