SG73P1EWTTP104J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP104J
JLCPCB Part #
C4069878
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS