SG73P1ETTP910J
MFR.Part #
SG73P1ETTP910J
JLCPCB Part #
C4141102
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS