RK73H1JRTTD2431D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD2431D
JLCPCB Part #
C2598928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS