RN73H1JTTD7231C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7231C10
JLCPCB Part #
C4341359
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.23kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS