SG73P1ETTP825G
MFR.Part #
SG73P1ETTP825G
JLCPCB Part #
C4170632
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS