RN73R2ETTD1620F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1620F10
JLCPCB Part #
C2602927
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS