SG73P1ETTP8250D
MFR.Part #
SG73P1ETTP8250D
JLCPCB Part #
C4224081
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS