SG73S1JRTTD394J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD394J
JLCPCB Part #
C7312012
Description
-55℃~+155℃ 200mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS