SG73P1ERTTP8250D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP8250D
JLCPCB Part #
C7077381
Description
-55℃~+155℃ 200mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS