RN73H2ETTD3701B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3701B25
JLCPCB Part #
C4325123
Description
250mW 3.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS