SG73P1ETTP752G
MFR.Part #
SG73P1ETTP752G
JLCPCB Part #
C4328575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS