SG73P1ETTP6803F
MFR.Part #
SG73P1ETTP6803F
JLCPCB Part #
C3964914
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS