SG73P1ETTP6043D
MFR.Part #
SG73P1ETTP6043D
JLCPCB Part #
C4042170
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS