SG73P1ETTP5600F
MFR.Part #
SG73P1ETTP5600F
JLCPCB Part #
C4147535
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS