RN73H1JTTD1073F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1073F10
JLCPCB Part #
C3976841
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS