SG73P1ETTP5111F
MFR.Part #
SG73P1ETTP5111F
JLCPCB Part #
C4089373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS