SG73P1ETTP4R42F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4R42F
JLCPCB Part #
C4031386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS