RK73B2ARTTD241J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD241J
JLCPCB Part #
C2596220
Description
-55℃~+155℃ 150V 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS