SG73P2BTTD4533F
MFR.Part #
SG73P2BTTD4533F
JLCPCB Part #
C4331840
Description
-55℃~+155℃ 333mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS