SG73S1ERTTP4873F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP4873F
JLCPCB Part #
C7360185
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS