RN73H2BTTD6122F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD6122F50
JLCPCB Part #
C2543887
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS