RN73R2ETTD3321A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3321A10
JLCPCB Part #
C4226243
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS