SG73P1ETTP30R9F
MFR.Part #
SG73P1ETTP30R9F
JLCPCB Part #
C4357322
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS