HV73V1JTTD514G
MFR.Part #
HV73V1JTTD514G
JLCPCB Part #
C4136569
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS