SG73P1ETTP2800F
MFR.Part #
SG73P1ETTP2800F
JLCPCB Part #
C4331846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS