RN73H1ETTP9090D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP9090D50
JLCPCB Part #
C4261501
Description
-55℃~+155℃ 63mW 909Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS