SG73P1ETTP2491F
MFR.Part #
SG73P1ETTP2491F
JLCPCB Part #
C4080514
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS