RN73R2ETTD2151C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2151C50
JLCPCB Part #
C4051910
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS