RK73H2BRTTD1152F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1152F
JLCPCB Part #
C5725806
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS