SG73P1ETTP2322F
MFR.Part #
SG73P1ETTP2322F
JLCPCB Part #
C3988338
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS