RN73H1ETTP5832C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5832C50
JLCPCB Part #
C2535992
Description
58.3kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS