RN73R2BTTD9091A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD9091A05
JLCPCB Part #
C3934142
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS