RN73H1ETTP9760C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP9760C50
JLCPCB Part #
C2535904
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 976Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS