SG73P1ETTP184G
MFR.Part #
SG73P1ETTP184G
JLCPCB Part #
C4166061
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS