SG73W2HTTE153K
MFR.Part #
SG73W2HTTE153K
JLCPCB Part #
C4127697
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS