SG73P1ETTP1821F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1821F
JLCPCB Part #
C4113511
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS