SG73P2ATTD303J
MFR.Part #
SG73P2ATTD303J
JLCPCB Part #
C3944996
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS