SG73P1ETTP1502F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1502F
JLCPCB Part #
C4043310
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS