SG73P1ETTP17R4D
MFR.Part #
SG73P1ETTP17R4D
JLCPCB Part #
C4016235
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS