HV73V2BTTD475J
MFR.Part #
HV73V2BTTD475J
JLCPCB Part #
C4066883
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS