SG73P1ETTP16R2D
MFR.Part #
SG73P1ETTP16R2D
JLCPCB Part #
C4313281
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS