RN732BTTD4810B25
MFR.Part #
RN732BTTD4810B25
JLCPCB Part #
C4280424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS