SG73P1ETTP1691F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1691F
JLCPCB Part #
C4137978
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS