SG73P1ETTP1622D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1622D
JLCPCB Part #
C3920429
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS