SG73P1ETTP1103F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1103F
JLCPCB Part #
C4158739
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS